Нарада працівників клубних закладів

Дата: 22.07.2021 13:40

22 липня проведено нараду з керівниками закладів культури Семенівської селищної територіальної громади. У вступному слові селищний голова Людмила Милашевич зазначила, що клубні заклади є головними осередками, навколо яких існує культурне життя в сільській місцевості, та які реалізовують державну політику у сфері культури. Тому саме на завідувачах філій Центрального будинку культури лежить відповідальність за збереження національних традицій, розвиток творчих надбань жителів громади, виховання патріотизму, організація змістовного дозвілля та заходів з відзначення державних свят, пам’ятних дат на належному рівні. Упродовж цієї теми начальник Відділу культури та дозвілля Інна Календарь ознайомила присутніх з планом масових заходів на серпень-вересень, адже на цей період припадають найбільші свята – День Державного Прапору України та 30-та річниця Фото без описуНезалежності України, Дні села у багатьох населених пунктах громади, обласне Свято веселої мудрості. Проведено аналіз роботи за І півріччя 2021 року та окреслено основні напрямки роботи у ІІ півріччі 2021 року. Наголошено на оновленій структурі комунального закладу «Центральний будинок культури Семенівської селищної ради», затвердженій сесією селищної ради від 12.07.2021. Також обговорено питання участі народних аматорських колективів у фестивалі «Чиста криниця», що відбувається щорічно в рамках проведення Сорочинського ярмарку. У ході наради завідувачами клубних закладів було вирішено ряд організаційних питань з директором комунального закладу «Центральний будинок культури Семенівської селищної ради» Світланою Феніч.