Соціальна робота із сім'ями, які належать до вразливих груп населення

Дата: 29.07.2021 10:54

Фото без описуСьогодні, 15 липня, здійснено виїзд в с. Вереміївка. Завідувачкою відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Жанною Омельченко перевірено діяльність фахівця із соціальної роботи на території села та, спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей Вітою Новак, відвідано 5 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. У цих сім'ях виховуються 14 дітей. Перевірено умови їх проживання, забезпечення необхідними речами, харчуванням. Увагу батьків звернено необхідність контролю за зайнятістю дітей влітку та перебуванням у вечірній час. З батьками проведено роз'яснювальні бесіди щодо наслідків неналежного виконання ними батьківських обов’язків відносно малолітніх та неповнолітніх дітей, щодо недопущення жорстокого поводження та вчинення насильницьких дій щодо дітей. Надано необхідні рекомендації. Заплановано повторний моніторинговий візит у визначений спільно термін.

Всі 5 родин перебувають на обліку відділення соціальної роботи ЦНСП та отримують соціальну послугу "соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах".