Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

У разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної небезпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу

Дата: 29.07.2021 11:23
Кількість переглядів: 234

Фото без опису У разі переходу області  до жовтого,   помаранчевого чи     червоного   карантинного рівня   епідемічної небезпеки   для роботи   навчального закладу   потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Про це йдеться у постанові №1236 від 9 грудня 2020 року, зміни до якої ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня.

“Однією з важливих новацій стають правила роботи навчальних закладів в умовах карантину. В разі виходу регіону з зеленої зони, тобто потрапляння в жовту, помаранчеву чи червону, задля роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу”, - говорить міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Важливо, що вакцинація залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань і смертей, а також боротьби з пандемією. Тільки так освітяни знову зможуть повернутись до звичного життя і навчання.

Докладно: https://bit.ly/3rLHz4D

#коронавірус #вакцинація


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора