Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Оголошення про скликання пленарного засідання п’ятої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 20.08.2021 15:20
Кількість переглядів: 686

Фото без опису

 

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ!

 

Повідомляємо, що пленарне засідання п’ятої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання відповідно до розпорядження Семенівського селищного голови від 20 серпня 2021 року відбудеться  31.08.2021 року о 09.00 год. у Великій залі адмінбудинку за адресою: смт.Семенівка, вул. Незалежності, 44.  

На порядок денний виносяться такі питання:

 1. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік.
 2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Семенівської селищної територіальної громади за ІІ квартал 2021 року.
 3. Про визначення відповідального виконавця субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
 4. Про затвердження прогнозу бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
 5. Про участь та виділення коштів на співфінансування участі у конкурсі проектів «Бюджет участі в Полтавській області 2021 року».
 6. Про внесення змін до Програми розвитку та фінансування охорони здоров’я на території Семенівської  селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.
 7. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації (події) Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.
 8. Про внесення змін до рішення другої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання № 195  від 17.03.2021 року.
 9. Про прийняття в комунальну власність Семенівської селищної ради з балансу Семенівської районної ради експертної оцінки земельної ділянки.
 10. Про внесення змін до складу постійних комісій Семенівської селищної ради.
 11. Про делегування замовником по об’єкту.
 12. Про перейменування провулку Радгоспний в смт. Семенівка.
 13. Про організацію цивільного захисту на території  Семенівської селищної  територіальної громади.
 14. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, у новій редакції.
 15. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення  Семенівської селищної ради на 2021 – 2025 роки.
 16. Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених Комплексною програмою соціального захисту населення Семенівської селищної ради на 2021 – 2025 роки.
 17. Про зміну назви комунальної установи «Семенівська дитячо-юнацька спортивна школа» і затвердження статуту комунального закладу позашкільної освіти у новій редакції.
 18. Про зміну назви комунальної установи «Семенівський районний будинок дитячої та юнацької творчості» і затвердження статуту комунального закладу позашкільної освіти у новій редакції.
 19. Про створення робочої групи з вивчення питань оптимізації мережі закладів освіти Семенівської селищної ради  та початок проведення оптимізації  мережі закладів освіти Семенівської селищної ради.
 20. Про затвердження Порядку використання шкільних автобусів.
 21. Про затвердження Програми розвитку культури 2022-2026 роки.
 22. Про внесення змін до Додатку 1 «Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток територіальної громади смт. Семенівка, здійснення представницьких та інших заходів на 2021-2025».
 23. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ПрАТ «Київстар» для розміщення базової станції стільникового зв’язку.
 24. Про припинення з СОК ВМП «Василівський» договору оренди земельної ділянки, розташованої в с. Василівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області.
 25. Про передачу в оренду ТОВ «АФ «Василівська» земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованої в с. Василівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області.
 26. Про надання дозволу ТОВ «АФ «Василівська» на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Василівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель запасу Семенівської селищної ради.
 27. Про затвердження Порядку встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Семенівської селищної ради.
 28. Про затвердження проєктуземлеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель – для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ 01.02) на – землі загального користування (код згідно КВЦПЗ 18.00).
 29. Про укладення Додаткової угоди до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324585600:00:004:0051, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Вільне) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, що перебуває в оренді у гр. Роми М.Л.
 30. Про укладення Додаткової угоди до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324588000:00:009:0003, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Устимівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, що перебуває в оренді у гр. Кузьменко К.В.
 31. Про укладення Додаткової угоди до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324583200:00:002:0625, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Крива Руда) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, що перебуває в оренді у гр. Проскурні А.М.
 32. Про укладення Додаткової угоди до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324585600:00:002:0634, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Очеретувате) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, що перебуває в оренді у  ПСП «Дружба».
 33. Про укладення Додаткової угоди до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324585600:00:001:0631, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Очеретувате) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, що перебуває в оренді у ПСП «Дружба».
 34. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Веселоподільської сільської ради).
 35. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Василівської сільської ради).
 36. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Очеретуватської сільської ради.
 37. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Устимівської сільської ради).
 38. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на територій колишньої Біляківської сільської ради).
 39. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Богданівської сільської ради).
 40. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Заїчинської сільської ради).
 41. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради в смт Семенівка.
 42. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Товстівської сільської ради).
 43. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Рокитівської сільської ради).
 44. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Липнягівської сільської ради).
 45. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Криворудської сільської ради).
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами), розташованої на території колишньої Устимівської сільської ради, та передачу її в оренду СФГ «АСТРА.».
 47. Про надання дозволу гр. Одноволу В.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Очеретувате) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, згідно державного акта на право постійного користування землею.
 48. Про надання дозволу гр. Сидоренку А.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Очеретувате) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, згідно державного акта на право постійного користування землею.
 49. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо поділу земельної ділянки  комунальної власності по вул. Матросова, 2-Б в смт.Семенівка.
 50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності по вул. Незалежності №1 в смт.Семенівка.
 51. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (земельної частки (паю) в натурі (на місцевості), розташованої на території колишньої Веселоподільської сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Гапулі М.Г. та гр. Гапулі Л.М.
 52. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (земельної частки (паю) в натурі (на місцевості), розташованої на території колишньої Рокитівської сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Морозу В.А.
 53. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (земельної частки (паю) в натурі (на місцевості), розташованої на території колишньої Біляківської сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Марченку Ю.Г.
 54. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (земельної частки (паю) в натурі (на місцевості), розташованої на території колишньої Біляківської сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Томенко Р.М.
 55. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (земельної частки (паю) в натурі (на місцевості), розташованої на території колишньої Криворудської сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Русанову П.І.
 56. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 57. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови у власність (користування).
 58. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється із земель  запасу (код згідно КВЦПЗ 16.00) на  землі загального користування  (код згідно КВЦПЗ 18.00).
 59. Про надання дозволу навиготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в смт. Семенівка у подальшому для проведення земельних торгів у формі аукціону.
 60. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Греблі, у подальшому для проведення земельних торгів у формі аукціону.
 61. Про рекомендацію обрахунку мінімальної суми річного доходу, отриманого від самостійного обробітку одного гектара земельної ділянки (паю) на території Семенівської територіальної громади Полтавської області.
 62. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність громадян.
 63. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки сільськогосподарського призначення, розташованої (за межами с. Великі Липняги) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, яка перебуває в оренді у гр. Салової В.І.
 64. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Веселий Поділ) на території Семенівської Селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, яка перебуває в оренді у гр. Мокляка В.Я.
 65. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Поділ, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Андрощук М.О.
 66. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Рокити) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Гайдук А.В.
 67. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Калинівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Григор’євій Н.І.
 68. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Заїчинці) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Дуденченко О.О.
 69. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Устимівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Кривошиї В.Я.
 70. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Устимівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Кривошиї І.С.
 71. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Бакумівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Харченко О.С.
 72. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої в межах с. Поділ на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва на умовах оренди гр. Гладирю І.М.
 73. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої в межах смт Семенівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва на умовах оренди гр. Крицькій Н.М.
 74. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Біляки на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва на умовах оренди гр. Попко Т.М.
 75. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Біляки на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва на умовах оренди гр. Попку К.М.
 76. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Біляки на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва на умовах оренди гр. Попку М.Г.
 77. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Біляки на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва на умовах оренди гр. Сокол М.І.
 78. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Біляки на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва на умовах оренди гр. Шийко В.В
 79. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Біляки на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва на умовах оренди гр. Шеремету М.Ф.
 80. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої в межах с.Василівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва на умовах оренди гр. Шаповалу Г.Ф.
 81. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розташованих в межах с. Крива Руда на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва на умовах оренди гр. Солоду Г.В.
 82. Про відмову в наданні дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою у власність чи користування громадян, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 83. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Липнягівської сільської ради).
 84. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території колишньої Веселоподільської сільської ради.
 85. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Очеретуватської сільської ради).
 86. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Заїчинської сільської ради).
 87. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Криворудської сільської ради).
 88. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Рокитівської сільської ради).
 89. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Степанівської сільської ради).
 90. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Товстівської сільської ради).
 91. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистогоселянськогогосподарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Устимівської сільської ради).
 92. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради.
 93. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Василівської сільської ради).
 94. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарств на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Біляківської сільської ради).
 95. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, розташованої в  межах с. Біляки на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для ведення індивідуального садівництвагр. Мусієнку В.О.
 96. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, розташованої в  межах с.Калинівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для ведення індивідуального садівництва гр. Новобранцю О.І.
 97. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, розташованої в  межах с.Калинівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для ведення індивідуального садівництва гр. Погребняк В.І.
 98. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, розташованої в  межах с.Калинівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для ведення індивідуального садівництва гр. Погребняк Л.В.
 99. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Богданівської сільської ради).
 100. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Вереміївської сільської ради).
 101. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Веселоподільської сільської ради).
 102. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Очеретуватської сільської ради).
 103. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Рокитівської сільської ради).
 104. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Степанівської сільської ради).
 105. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Заїчинської сільської ради).
 106. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистогоселянськогогосподарства  на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Біляківської сільської ради).
 107. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянськогогосподарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Василівської сільської ради).
 108. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Товстівської сільської ради).
 109. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Криворудської сільської ради).
 110. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Липнягівської сільської ради).
 111. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Устимівської сільської ради).
 112. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах (за межами) смт Семенівка та с. Тарасівка на території Семенівської селищної ради.
 113. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для створення громадських сіножатей та пасовищ на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Рокитівської сільської ради).
 114. Про затвердження технічної документації із землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельних ділянок у власність громадян.
 115. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність громадян.
 116. Про надання дозволу на розміщення пасіки та відмову щодо укладання попереднього договору оренди земельної ділянки з цільовим призначенням, для ведення фермерського господарства гр. Скрипці О.А.
 117. Про відмову у наданні погодження Скрипці О.А. щодо використання земельної ділянки водного фонду.
 118. Про надання (відмову у наданні) дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (УБД) за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером: 5324587600:00:006:0139, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Новоселиці) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області що відводиться в землі загального користування.
 119. Про надання (відмову у наданні) дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (УБД) за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером: 5324587600:00:006:0155, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Новоселиці) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області що відводиться в землі загального користування.
 120. Про надання (відмову у наданні) дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (УБД) за рахунок земельної ділянки комунальної власності за межами с. Бакумівка.
 121. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (УБД).
 122. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель промисловості (для розміщення полів фільтрації).
 123. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності з кадастровим номером:5324580800:00:003:0470.
 124.  Про припинення права користування земельними ділянками.
 125. Про резервування земельної ділянки комунальної власності, у подальшому для відведенняпід кладовище.
 126. Про відмову в наданні дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадян для ведення особистого селянського господарства.
 127.  Про відмову гр. Панченко О.М. в поновленні Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Крива Руда) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області.
 128.  Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення, що знаходяться за межами населених пунктів на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Василівської сільської ради), та перебувають в оренді у гр. Ятла С.С.
 129. Про надання дозволу ВАТ «Веселоподільський бурякорадгосп» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
 130. Про надання дозволу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту, в Семенівка.
 131. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» для розміщення опор ПЛ-10 кВ.
 132. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражагр.Синенку Г.С.
 133. Про внесення змін до рішення третьої сесії Семенівської селищної ради «Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистогоселянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Біляківської сільської ради)» № 280 від 28 травня 2021 року.
 134. Про внесення змін до рішення третьої сесії Семенівської селищної ради «Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Очеретуватської сільської ради)» № 278 від 28 травня 2021 року.
 135. Про розгляд клопотання керівника ВАТ «Веселоподільський бурякорадгосп» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колективної власності ВАТ «Веселоподільський бурякорадгосп».
 136.  Про затвердження «Детального плану території СФГ «АСТРА.» по вул. Садовій, 1 с. Вербки, Семенівського району Полтавської області».
 137. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для створення громадських сіножатей та пасовищ на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Степанівської сільської ради).
 138. Про внесення змін до рішення третьої сесії Семенівської селищної ради «Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Вереміївської сільської ради)» № 276 від 28 травня 2021 року  гр.Сінельник М.А.
 139. Про внесення змін до рішення третьої сесії Семенівської селищної ради «Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Вереміївської сільської ради)» № 276 від 28 травня 2021 року  гр.Філатову В.І.
 140. Про внесення змін до рішення третьої сесії Семенівської селищної ради «Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Вереміївської сільської ради)» № 276 від 28 травня 2021 року  гр.Гришненку Я.С.
 141. Про внесення змін до рішення третьої сесії Семенівської селищної ради «Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Вереміївської сільської ради)» № 276 від 28 травня 2021 року  гр.Коваленко С.П.
 142. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Біляки на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, для городництва на умовах оренди гр. Пономаренко Н.О.
 143. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Біляки) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, та передачу її в оренду гр. Даценку В. Г. для сінокосіння і випасання худоби.
 144. Різне.

Увага!!! Проєкти рішень для зручності користування розміщені в бічному меню в розділі:  «Проєкти рішень чергової сесії».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора