Володимир Шульга

Дата: 26.08.2021 09:59

Шульга Володимир Олександрович

Дата та місце народження: 15 серпня 1991 р., с. Веселий Поділ, Семенівський район, Полтавська область.

Дата та місце загибелі: 12 лютого 2015 р., с. Логвинове, Артемівський район, Донецька область.

Звання: Молодший сержант. Посада: Механік-водій. Підрозділ: 30-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Зник безвісти 12 лютого 2015 р. у бою в районі села Логвинове, що розташоване на трасі Дебальцеве — Артемівськ (Донецька область). Танк підірвався на міні. Ідентифікований за експертизою ДНК серед загиблих. 30 червня 2015 р. похований. В цьому бою також загинули: солдат А. Браух, старший солдат М. Сущук (навідник), боєць 79 ОАМБр: старший прапорщик В. Суслик та бійці батальйону НГУ "Донбас": сержант А. Поліщук, солдат Р. Мельничук, солдат А. Камінський, солдат В. Самоленко, солдат І. Турков та сержант В. Панчук.

Сімейний стан: Залишились бабуся, тато, брат та сестра.

Місце поховання: с. Веселий Поділ, Семенівський район, Полтавська область.

Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, "за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).