Роман Кандул

Дата: 26.08.2021 10:03

Кандул Роман Григорович

Дата та місце народження: 9 липня 1983 р., смт. Семенівка, Полтавська область.

Дата та місце загибелі: 26 березня 2017 р., с. Малинівка, Слов'янський район, Донецька область.

Звання: Старший лейтенант.

Посада: Бортовий авіаційний технік.

Підрозділ: 18-а окрема бригада армійської авіації.

Обставини загибелі: Загинув 26 березня 2017 р. в результаті авіакатастрофи військового гелікоптеру Мі-2, яка сталася біля с. Малинівка (Слов'янський район) Донецької області, в 13 км від аеродрому м. Краматорська. Разом з Романом загинули підполковник Є. Волошин, капітан Д. Мовчан, полковник В. Мельник та полковник В. Калитич.

Сімейний стан: Залишились мати, молодший брат, дружина та двоє дітей.

Місце поховання: смт. Семенівка, Полтавська область.

Указом Президента України № 318/2017 від 11 жовтня 2017 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку ", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно)