Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Нарада щодо стану проведення вакцинації проти гострої респіраторної хвороби СOVID-19

Дата: 10.09.2021 08:03
Кількість переглядів: 411

Фото без описуНарада щодо стану проведення вакцинації проти гострої респіраторної хвороби СOVID-19

Учора, 9  вересня,  відбулася   робоча нарада під головуванням заступниці селищного голови Світлани Неіленко з керівниками   освітніх та позашкільних заклададів Семенівської громади щодо стану проведення вакцинації проти гострої респіраторної хвороби СOVID-19.

У нараді взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Юрій Стеценко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Наталія Петухова, заступник директора  КП «Семенівського Центру ПМСД» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради Віталій Черевко.

Головна мета зустрічі - це забезпечення стабільного та сталого функціонування закладів освіти, в умовах карантину, адже у разі переходу області до «жовтого», «помаранчевого» чи «червоного» карантинного рівнів епідеміологічної безпеки для звичного режиму роботи закладу освіти потрібно мати мінімум 80%  повністю вакцинованого персоналу.

Світлана Неіленко звернулася до присутніх щодо активізації роботи з питань вакцинації та популяризації щеплень проти COVID-19. Закликала до посилення спільної роботи з питання організації проведення вакцинації проти COVID-19. Наголосила про важливість формування «колективного» імунітету.

Заступник директора  КП «Семенівського Центру ПМСД» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради Віталій Черевко провів інформаційно-роз’яснювальну роботу серед колективів про необхідність та безпечність вакцинації та ризики поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Крім того, ознайомив всіх присутніх з перебігом вакцинації в громаді, зазначив, що на території Семенівської  громади на сьогоднішній день вакцина є в наявності і в достатній кількості.

На сьогодні іншого дієвого способу захистити себе від коронавірусної хвороби COVID-19, окрім вакцинації, немає! Щеплення – це єдиний спосіб захистити себе і своїх близьких.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора