Дата: 15.09.2021 13:42

Фото без описуПрацівниками служби у справах дітей та Центру надання соціальних послуг Семенівської селищної ради продовжується спільна робота, щодо виявлення дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та швидкого реагування на повідомлення про такі родини.

Сьогодні, 15 вересня 2021 року, здійснено виїзд в село Очеретувате. Проведена роз’яснююча, профілактична робота з сім’ями та дітьми вищезазначеної категорії. Батькам вручені попередження щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Також, в рамках проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» відвідано ЗДО «Перлинка», з директором Долинною Н.М. обговорені питання підготовки та відвідування закладу дітками, що виховуються у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, надані рекомендації та роз’яснення.Фото без опису