Відбулися обласні змагання з рекреаційних видів спорту
Відбулися обласні змагання з рекреаційних видів спорту
16 вересня у м. Полтава на веслувальній базі ДЮСШ «Олімпійські надії» відбулися відкриті обласні змагання територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» з рекреаційних видів спорту.
У змаганнях взяли участь представники 18 команд та гості з Німеччини. Учасники змагалися за звання найсильніших у чотирьох видах спорту: дартсу, бочче, шашок і баскетболу.
Семенівщину представляла ГО «Асоціація людей з обмеженими можливостями Семенівської селищної ради» (керівник – Павло Кобильченко).
Нашим землякам вдалося вибороти такі призові місця:
ІІ місце – Іван Кущенко, Марія Божко (секція «Шахи»);
ІІІ місце – Олександр Гетьман, Євген Третяк, Павло Кобильченко (секція «Бочче»).
Співорганізаторами заходу виступили Полтавський обласний осередок «Союз осіб з інвалідністю України», управління молоді й спорту облдержадміністрації, Полтавська обласна рада. Змагання відбулися за сприяння Фонду соціального захисту інвалідів.