Робоча нарада у селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Дата: 22.09.2021 11:23

22 вересня селищний голова Людмила Милашевич провела робочу нараду за участю керівництва, начальників відділів та структурних підрозділів  виконавчого комітету  селищної ради,  під час якої було обговорено  основні напрямки роботи відділу культури та дозвілля, відділу освіти, молоді та спорту, центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради, КП «Комунальник», КУ «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.

У ході наради заступник селищного голови Світлана Неіленко доповіла про стан щеплень в громаді.  Крім того,   обговорено інші робочі питання.

За підсумками наради надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів за відповідними напрямами роботи.Фото без опису