27 вересня - Всесвітній День туризму!
Шановні любителі туризму, громадо!
27 вересня відзначається Всесвітній День туризму.
Своєю притягальною силою він об’єднує різних людей. Бо це не просто захоплення, а неспокійний, відчайдушний стиль життя. І не так важлива кількість кілометрів, як намотані на спідометр душі позитивні емоції та яскраві враження.
Любов до туризму не знає жодних кордонів, вона захоплює в полон серця сильних духом незалежно від віку, характеру, соціального статусу, національності, дає можливість випробувати себе на вміння сприймати і засвоювати колективні правила.
Тож нехай для тих, кого дороги нестримно кличуть вперед, завжди буде зелене світло нових відкриттів!
Життєдайного неспокою всім, здійснення мрій, цікавих зустрічей, внутрішнього екстриму, що приносить високе відчуття щастя, яке не підвладне навіть словам!