Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Дорогі працівники освітньої ниви! Шановна громадо!

Дата: 01.10.2021 13:33
Кількість переглядів: 287

Фото без описуДорогі працівники освітньої ниви! Шановна громадо!

  У першу неділю жовтня Україна відзначає особливе свято –  День  працівників освіти.

 Вчитель… Слово, котре вміщує в собі цілий всесвіт, адже є точкою опори як для сучасного, так і майбутнього. Якими б дорогами не водило нас життя, але стартовою лінією завжди є школа.

Педагог – це глибока особистість, котра переливає вміст своєї душі в серця та розум дітей. Поряд із базовими знаннями, відкриттям завіси над світом наук, школа невтомно плекає перші крихкі ростки суспільної адаптації на кроні майбутнього життєвого досвіду людини.

Шановні освітяни, глибока вам вдячність і шана за кожну хвилину напруженої праці, за те, що попри проблеми, знаходите оптимальний шлях передачі юним предметних знань, наповнюєте глибоким змістом виховну роботу, формуючи в підростаючого покоління почуття відповідальності та моральні цінності. Ви є будівничими свідомості дітей, компасом для їх впевненого руху вперед.

Щиро дякуємо також іншим працівникам освіти, технічному персоналу шкіл, які скромно та добросовісно виконують свої функції, але без кого важко уявити ефективне комплексне фукціонування навчальних закладів.

Бажаємо всім якомога більше позитивних емоцій, душевної рівноваги, міцного здоров’я, благополуччя, яскравої професійної реалізації, здійснення бажань!

Нехай тісна співпраця з батьками і громадськістю буде надійним якорем у розбурханому морі життєвих викликів, а вдячність вихованців – тим золотим зерном, заради якого варто щоднини засівати широке поле нелегкого вчительського буття.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора