Дата: 07.10.2021 10:24

Семенівська ГО осіб з інвалідністю проводить змагання з рекреаційних видів спорту присвячені Дню козацтва. Змагання проводяться при підтримці Семенівської селищної ради та Фонду соціального захисту інвалідів.

Положення про змагання «Грай козаче» серед людей з інвалідністю та похилого віку присвячені Дню козацтва.

14 жовтня 2021 року

1. Цілі та завдання:

- популяризація рекреаційних видів спорту, як ефективного способу оздоровлення та реабілітації інвалідів та залучення їх до активного способу життя;

- залучення інвалідів до регулярного заняття рекреаційним спортом;

- встановлення дружніх стосунків між інвалідами різних регіонів України;

- виявлення здібних та обдарованих спортсменів.

2.Керівництво змаганнями.

Загальне керівництво здійснює оргкомітет Асоціації людей з обмеженими можливостями Семенівської ТГ.

3. Учасники змагань.

До участі в змаганнях допускаються особи з інвалідністю та пересічні громадяни.

4. Умови та строки проведення змагань. Заявки.

Змагання проводяться 14.10. 2021р. в с.Семенівка, стадіон «Колос» о 9-30. Заявки на участь від іногородніх ГО приймаються до 11.10.21р.

5. Програма змагань «Грай козаче».

Змагання проводяться в індивідуальному заліку серед чоловіків та жінок по кульовій стрільбі, городках, дартсу, бомбаскету.

6. Умови проведення змагань.

Змагання особисті. Особиста першість визначається за найкращими результатами.

7.Нагородження.

Спортсмени, які посіли перші нагороджуються кубками, медалями, другі, треті місця нагороджуються грамотами та медалями, призами сувенірами.

8.Фінансування.

Витрати на кубки, медалі, грамоти, харчування за рахунок Асоціації. Витрати на проїзд та добові – за рахунок відряджаючих організацій.На зображенні може бути: на відкритому повітрі