Дата: 07.10.2021 16:12

Працівниками служби у справах дітей та Центру надання соціальних послуг Семенівської селищної ради продовжується спільна робота, щодо виявлення дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та швидкого реагування на повідомлення про такі родини. Сьогодні, 07.10.2021 року здійснено спільний виїзд по селах Заїчинці та Біляки.

З батьками дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, проведені профілактичні бесіди щодо створення належних умов проживання, розвитку, виховання дітей; надані терміни для виправлення ситуації в родинах; батьки попереджені про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків; недопущення будь яких видів насильства по відношенню до  дітей та за їх участі; з’ясовані причини та можливості надання родинам соціальної допомоги, надані роз’яснення.

Також, в рамках  проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»  відвідано Заїчинську та Біляківську загальноосвітні школи І – ІІІ ступенів, з директорами шкіл Бартош Л.І. та Яровим В.О. обговорені питання підготовки та відвідування закладу дітками, що виховуються у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, надані рекомендації  та роз’яснення.Фото без описуФото без описуФото без опису