Добра справа

Дата: 20.10.2021 08:23

ДОБРА СПРАВА

Шановні мешканці громади!

Служба у справах дітей Семенівської селищної ради продовжує збір одягу, взуття, іграшок, книг  для діток віком від 0 до 18 років, які проживають у сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Вдячні людям за активність та небайдужість  до долі чужих дітей: Микитченко Альоні, родині Шинкарецьких, Дондосі Юлії, Дорошенко Альоні Валеріївні, Булавці Марині Анатоліївні, Переверзєвій Даринці.

Також, до збору долучилися працівники Семенівської селищної ради – Дондоха Наталія Григорівна, Гирява Лідія Григорівна, Ярошенко Ніна Валеріївна, Каменєв Андрій Васильович, Остапенко Наталія Петрівна і працівники служби у справах дітей.  Та кореспонденти газети «Голос громади» — Куліш Ольга Олександрівна, Тесля Віра Олександрівна.

Допомогти речами тим, хто цього потребує, може кожен бажаючий за  адресою: смт. Семенівка, вул.. Незалежності, 44, кабінет 416.

Також  службою у справах дітей організоване місце для збору речей на 4 поверсі, біля кабінету 416.