Створення лісів – справа відповідальна і важлива

Дата: 20.10.2021 16:28

Фото без описуСтворення лісів – справа відповідальна і важлива.

Тому сьогодні, 20 жовтня, в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна» відбулася Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом», до якої долучилися голова Семенівської селищної ради Людмила Милашевич, працівники виконавчого комітету та відокремлених юридичних осіб.

На території лісового масиву в селі Старий Калкаїв, на площі близько 1,3 га висадили саджанців сосни звичайної, ця масштабна екологічна акція об’єднала людей різного віку та професій. Саджанці надані ДП "Лубенське лісове господарство".

Звертаємося з проханням до мешканців району: турбуватись про природу, не смітити у лісі, дотримуватись чистоти! Адже ліс — це легені нашої планети, тому ми мусимо берегти його, примножувати і передати у спадок наступному поколінню. Створюємо ліси разом!