Підтримаймо проєкти Шкільного Бюджету участі від Семенівської громади!

Дата: 01.11.2021 11:47

Фото без описуЗ 30 жовтня розпочалось голосування за проєкти Шкільного Бюджету участі Полтавської області.

За інформацією обласної ради, цьогоріч на конкурс подано 169 проєктів, серед яких – 73 міських, 45 селищних, 51 – сільський. До голосування допущено 168 проєктів.

За тематикою переважають проєкти матеріально-технічного забезпечення класів, актових залів, їдалень, створення зон відпочинку, зелених класів, питного водопостачання та встановлення дитячих та спортивних майданчиків тощо.

Фінансування проєктів передбачається за рахунок коштів обласного бюджету (до 50 відсотків вартості проєкту) та бюджетів місцевих рад.

Голосувати можуть мешканці Полтавської області віком від 14 років. Кожен може підтримати максимум три проєкти.

Від Семенівської громади подано 2 проєкти:

№163«Хочемо, мріємо, діємо – формування комфортного середовища в Семенівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 ім. М.М. Хорунжого», вартість проєкту – 200 000 грн;

№164  - «Створення арт-студії  «Золота палітра» на базі Семенівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2",  вартість проєкту – 130 000 грн.

Просимо активним голосуванням підтримати чудові  ідеї  наших дітей!   Фото без опису  Фото без опису

Ознайомитись з поданими проєктами можна за посиланням.

Щоб проголосувати за проєкти, потрібно:

-перейти за посиланням на портал SmartRegion Полтавської області;

-натиснути кнопку “Увійти”;

-обрати банк, IDMobile або електронний цифровий підпис;

-зайти на вкладку “Проєкти”;

-обрати проєкти для підтримки;