Третій відділ Кременчуцького районного ТЦК та СП інформує

Дата: 11.11.2021 13:21

Спеціально для тих, хто хоче розпочати новий виток свого життя ми пропонуємо оптимальний шлях, який дозволяє за короткий період часу опанувати професію військового.

????Насамперед треба прибути до військової частини, в якій бажаєте проходити службу, пройти співбесіду, ознайомитися з наявністю вакантних посад та отримати письмову згоду від командира частини.

?Або відвідати територіальний центр комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання, визначити військову частину, де б хотіли служити, і обрати вакантну посаду.

????Далі зібрати необхідний пакет документів. Успішно пройти військово-лікарську комісію щодо придатності до проходження служби та професійно-психологічний відбір. Після всіх встановлених процедур отримати припис для вибуття до визначеної військової частини.

????Військові можуть отримати житло коштом держави.

????Надається можливість безоплатного забезпечення речовим майном відповідно до визначених норм.

????Гарантована щорічна основна відпустка

????Можливість кар’єрного росту.

????Надання безоплатної кваліфікованої медичної допомоги у військово-медичних закладах охорони здоров’я.

Право на пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їхніх сімей.

????Пенсійне забезпечення у військових значно вищий, ніж у цивільному секторі. Можливість отримання пенсії за вислугою років, а не при досягненні пенсійного віку.

????Стабільне грошове забезпечення.

???????? За додатковою, більш детальною інформацією просимо звертатись у Кременчуцький РТЦК та СП.

Наша адреса: м. Кременчук, вул. Генерала Жадова,6,

тел. (05366) 3-10-45