Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Он-лайн укрок для учнів Семенівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Семенівської селищної ради

Дата: 19.11.2021 15:15
Кількість переглядів: 254

Фото без опису

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. Це свято Генеральна Асамблея ООН в 1954 році рекомендувала всім країнам ввести починаючи з 1956 року. Свято спрямоване на поліпшення добробуту дітей, зміцнення роботи, що проводиться в інтересах дітей усього світу. А що може бути більш корисним для дитини, ніж ознайомлення її з гарантованими державою правами.

Тому 19 листопада 2021 року для учнів Семенівського НВК № 2 начальником відділу «Семенівське бюро правової допомоги» Новобранець Тетяною разом з завідувачем сектору активної підтримки Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ Тетяною Баранцовою та за участі реєстратора місця проживання Семенівського ЦНАПу Сергія Баранцова проведено урок: «Права дитини та їх захист. Дотримання норм закону неповнолітніми»

Тетяна Новобранець зазначила, що в Україні, окрім низки конвенцій та протоколів про права дитини, захист їм передбачено і Законом України «Про безоплатну правову допомогу», відповідно до п.2 ч.1 ст.14 якого діти, у тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту, мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Для отримання такої допомоги разом з дитиною до місцевого центру повинен звернутися її законний представник (батьки, опікуни, усиновителі, піклувальники, батьки-вихователі, прийомні батьки).

Також присутні дізналися альтернативний шлях – примирення неповнолітнього правопорушника з потерпілим, відновлення соціальних зв’язків із суспільством, а саме проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення».

Як дізнатися про світ професій та про власну професійну спрямованість розповідала присутнім Баранцова Тетяна. Під час заходу вона ознайомила учнів не лише із послугами служби зайнятості – працевлаштування, організація громадських та тимчасових робіт, професійне навчання за сприяння служби зайнятості, а й ознайомила як провести літній час із користю, а саме – знайомство із мобільним додатком Центр професійної орієнтації, де учні мають можливість дізнатися про світ професій, ким стати в майбутньому та дізнатися про навчальні заклади.

Сергій Баранцов ознайомиі присутніх з послугами послуги ЦНАПу.

#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid

Відділ “Семенівське бюро правової допомоги” знаходиться за адресою:

смт. Семенівка, вул. Незалежності, 34; тел.: (05341) 91-2-43.

Прийом громадян щоденно з 09.00-18.00 без перерви. Субота, неділя — вихідний.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора