Шоста сесія: позачергова і рекордно коротка

Дата: 10.12.2021 10:23

10 грудня під головуванням секретаря селищної ради Юлії Єлагіної відбулось пленарне засідання шостої (позачергової) сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання.

Воно було досить коротким як за кількістю внесених питань, так і за часом проведення.

До того ж, завдяки попередньо проведеному спільному засіданню постійних комісій ці питання були досконально опрацьовані.

Тож депутати оперативно прийняли рішення, які мають важливе значення для організації подальшої роботи структурних підрозділів, а саме:

• Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік;
  • Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Семенівської селищної ради на 2022 рік;
  • Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей Семенівської селищної ради;
  • Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

Пропозиції та критичні зауваження щодо подальшого удосконалення діяльності постійних комісій, взаємозв’язків з працівниками виконавчого комітету, об’єктивного висвітлення подій в мас-медіа висловили депутати Валерій Книш, Віктор Юрченко, Василь Голодний.

На завершення Юлія Єлагіна подякувала депутатському корпусу за оперативність, розуміння та підтримку.