Під час використання пічного опалення не допускається

Дата: 15.12.2021 10:20

Фото без опису             Шановні жителі громади!

У зимовий періоду слід звернути особливу увагу на забезпечення пожежної безпеки у приватному житловому секторі.

У житлових будинках, які мають пічне опалення, необхідно перевірити справність печі і димоходу, відремонтувати їх, почистити сажу, замазати тріщини глиняно-пісочним розчином, побілити димову трубу на горищі і вище.

Під час використання пічного опалення не допускається:

????залишати печі, які топляться, без нагляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям;

????користуватися печами, які мають тріщини;

????розміщувати паливо, інші горючі речовини та матеріали безпосередньо перед топковим отвором;

????сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали;

????застосовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини;

????здійснювати топлення печей із відкритими дверцятами топки;

????зберігати у приміщенні запас палива, який перевищує добову потребу.

Категорично заборонено: ???

????залишати малолітніх дітей біля печей, що топляться, без догляду дорослих;

????застосовувати для опалення приміщення нестандартне (саморобне) електронагрівальне обладнання;

????експлуатувати кабелі та проводи з пошкодженою ізоляцією;

????залишати під напругою незаізольовані кабелі та проводи;

????обгортати електролампи та світильники папером, тканиною, іншими горючими матеріалами;

????залишати без нагляду ввімкнені в електромережу нагрівальні прилади, телевізори, радіоприймачі тощо.

?Пам’ятайте,? що неухильне дотримання правил допоможе вберегтись від трагічних ситуацій та матеріальних збитків. У разі пожежі, задимленості, загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів – телефонуйте? за номером «101»???