Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

На Полтавщині розпочато заходи приписки юнаків 2005-го року народження

Дата: 13.01.2022 15:36
Кількість переглядів: 305

Фото без опису

На Полтавщині розпочато заходи приписки юнаків 2005-го року народження

Відповідно до статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» до призовних дільниць щороку приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється 17 років.

Тобто цього року, протягом січня-березня, для приписки до призовних дільниць Полтавщини, до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання зобов’язані особисто прибути юнаки чоловічої статі 2005 року народження.

За висновками комісії з питань приписки приймається рішення щодо придатності до військової служби призовників, а також перспектив проходження кожним юнаком служби в тому чи іншому роді військ.

Приписка проводиться територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання з метою взяття громадян України чоловічої статі на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей.

Громадянам України, приписаним до призовних дільниць, видаються посвідчення про приписку, роз'яснюються права та обов'язки, правила військового обліку та відповідальність за порушення цих правил.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора