Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулася робоча нарада: обговорено напрямки життєдіяльності громади

Дата: 31.01.2022 11:50
Кількість переглядів: 214

 

Фото без описуСьогодні відбулась робоча нарада, яку провела селищний  голова Людмила Милашевич. У ній взяли участь заступники селищного голови, секретар, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради,  керівники управлінь, відділів, підприємств та установ.

Розглянули питання про  стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID-19, спричиненого коронавірусною інфекцією  SARSCOV-2 у  Семенівській громаді, продовження масової вакцинації населення, необхідність дотримання карантинних правил.  Завідуюча сектором охорони здоров’я  Семенівської селищної ради Світлана Бахаутдінова  розповіла, що на сьогодні вакцину від COVID -19 в громаді отримали 6157 осіб. Всього проведено 12097 щеплень. Третю бустерну дозу отримали 189  осіб.  

Зазначимо, на сьогодні у громаді отримують лікування в амбулаторних умовах (вдома) під наглядом сімейних лікарів 17  осіб з лабораторно підтвердженим випадком COVID-19,  2 особи  перебувають на стаціонарному лікуванні ,  1 особа з пневмонією.

Наступною обговорювали тему впорядкування земельних ділянок на території громади.  Спеціаліст відділу земельних відносин Микола Силенко наголосив, що протягом минулого тижня спеціалістами відділу  проведено об’їзд  відповідних територій. Затверджено графік проведення прийомів громадян у кожному населеному пункті.  Крім того, вивчалися матеріали щодо користувачів та власників земельних ділянок, які зберігаються в селищній раді.

Директор Семенівського центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Мазанько доповіла про стан фінансування у 2022 році КП «Семенівський центр ПМСД».

         За її словами КП «Семенівський центр ПМСД»  на 2021 рік уклало три договори з НСЗУ: про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій; супровід та лікування дорослих та дітей, хворих на туберкульоз на первинному рівні медичної допомоги; вакцинація від гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусною інфекцією  SARSCOV-2. Загальна сума укладених договорів на 2021 рік  складала  11672114, 81 гривень.

У 2022 році укладено один договір з НСЗУ — «Про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій» на суму 14098500,00 гривень. Плануємо отримати кошти від заключених декларацій лікарями Семенівської територіальної громади за 2022 рік  в сумі 10681655,97 гривень. Потреба на 2022 рік за рахунок селищної ради складає  4553411,00 грн., необхідність в дофінансуванні складає  2869911,00 грн., — відзначила Тамара Мазанько.

Усі керівники управлінь, відділів, служб та секторів доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили найнагальніші  питання.

За результатами наради селищним головою було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів  на поточний тиждень.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора