РОБОТА З СІМ’ЯМИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 10.02.2022 15:05

09 лютого фахівцями відділення соціальної роботи Палій Світланою Анатоліївною, Чернетою Тетяною Михайлівною, психологом та фахівцем із соціальної роботи спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Біленко Світланою Юріївною та Бутенко Тетяною Іванівною здійснено виїзд в с. Очеретувате та с. Тарасівка.

Робочою групою відвідано сім’ї, які потрапили в складні життєві обставини, перебувають під соціальним супроводом та члени яких постраждали від домашнього насильства.

Працівниками  проведено бесіди та надано консультації  батькам з питань відповідального батьківства, належного виховання дітей, ведення здорового способу життя, подолання агресій та стресових ситуацій між дорослими членами сім’ї, формування позитивної моделі сім’ї.

Комунальна установа

«Центр надання соціальних послуг»

Семенівської селищної ради