Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Альбом безбар’єрних рішень

Дата: 15.02.2022 12:36
Кількість переглядів: 359

 

Фото без опису  Коли пісок потрапляє в очі, людина на якийсь час має обмеження зору.

Після напруженого тренування при кріпатурі м’язів людина має обмеження в рухах.

Коли ми слухаємо музику в навушниках, часто не чуємо зовнішній шум.

Ці приклади з Альбому безбар’єрних рішень ілюструють, що кожен з нас, залежно від ситуації, може відчувати труднощі при самостійному пересуванні чи орієнтуванні в просторі. Тобто, бути маломобільним.

Тому важливо, щоб навколишнє середовище, предмети чи послуги були облаштовані за принципами універсального дизайну, який враховує потреби якнайширшого кола користувачів та користувачок.

Детальніше про його філософію та варіанти практичного втілення – у першому розділі Альбому безбар’єрних рішени

https://bit.ly/3pc2jTu.

Нагадаємо, це практичний посібник для всіх, хто хоче і може перетворювати простір навколо на безбар’єрний. Він рекомендує та на прикладах ілюструє, як міське середовище може бути дружнім до кожного, зокрема й батьків з маленькими дітьми, літніх людей, людей з інвалідністю.

Альбом безбар’єрних рішень створюється в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів» та реалізується Безбар'єрність спільно з Мінрегіон у межах проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування урядів Німеччини та Швейцарії. Розробник – урбан-бюро Big City Lab.

Безбар'єрність


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора