Стали відомі імена переможців МАН
Щороку близько 100 тисяч обдарованих дітей із усієї України беруть участь у відбіркових І етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Заявки на участь у І етапі конкурсу в 2021/2022 навчальному році від Семенівської ТГ подали два кандидати, які за результатами заочного оцінювання робіт, постерного захисту та захисту науково-дослідницьких робіт, що відбулися 10 грудня 2021 року, посіли перші місця у 2 наукових секціях.
Секція «Етнологія»:
Телешун Дар’я, учениця 10 класу Семенівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 («Регіональні особливості жіночого стилю українського одягу населення Семенівщини»), науковий керівник — Шудря Н.В.;
Секція «Ботаніка»:
Притула Анна, учениця 10 класу Заїчинського ЗЗСО І-ІІІ ст. («Мохоподібні ботанічної пам’ятки «Заїчинські схили» Кременчуцького району Полтавської області»), науковий керівник — Власенко К.І.
Учні та наукові керівники активно готувалися до ІІ етапу конкурсу-захисту МАН, поглиблено досліджували проблематику обраних тем, обробляли результати дослідження, укладали роботи згідно з вимогами написання, оформлення та представлення науково-дослідницьких робіт.
Саме з 11 по 14 лютого 2022 року в м. Полтаві відбувся ХХХІ ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів–членів Полтавського територіального відділення МАН, переможцями якого стали Притула Анна (І місце) та Телешун Дар’я (ІІІ місце).
Щиро вітаємо з перемогою учнів та наукових керівників, які завзятістю та непосильною працею вибороли переможні місця! Бажаємо вам успіхів, досягнення цілей, сил та наснаги до нових звершень й перемоги в ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.