Відбулися засідання міждисциплінарних команд

Дата: 21.02.2022 14:41

Сьогодні, 21 лютого, проведені засідання міждисциплінарних команд з питань організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дитини-сироти.

Засідання проводила начальник служби у справах дітей селищної ради Тамара Таран, за участі завідувача сектору охорони здоров’я Семенівської селищної ради Світлани Бахаутдінової, завідувача відділення соціальної роботи комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Жанни Омельченко, працівників служби у справах дітей Віти Новак та Лариси Романенко.

Міждисциплінарна команда працює для результативного вирішення проблеми виховання, розвитку та забезпечення інтересів дітей, реалізації їх права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.