Платники Полтавщини перерахували на підтримку Збройних сил України 165,7 млн гривень

Дата: 12.03.2022 13:07

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що за першу декаду березня платники податків Полтавщини перерахували на підтримку Збройних сил України 28,2 млн грн військового збору.

Всього з початку 2022 року сплачено цього збору 165,7 млн гривень. Нагадуємо, що кожна гривня, сплачених податків і зборів, у час воєнного стану засвідчує соціально відповідальну позицію кожного суб’єкта господарювання, кожного громадянина.

Дякуємо платникам за своєчасно сплачені податки. Підтримуємо Українську армію разом! Слава Україні!

Головне управління ДПС у Полтавській області