Понад 388 млн.грн. податків сплатили до державної скарбниці полтавці  з початку березня

Дата: 12.03.2022 13:08

Фото без описуПонад 388 млнрн. податків сплатили до державної скарбниці полтавці

з початку березня

За першу декаду березня 2022 року до державного бюджету платниками податків, які зареєстровані в Головному управлінні ДПС у Полтавській області сплачено податків на загальну суму 388,5 млн грн, у тому числі податку на прибуток підприємств - 228, 5 млн гривень.

Одночасно до місцевих бюджетів області за перші десять днів березня 2022 року надійшло 406,6 млн грн, у тому числі податку на доходи фізичних осіб - 331,9 млн гривень.

Закликаємо платників податків Полтавщини своєчасно сплачувати податки з метою наповнення бюджетів. Ці кошти зараз дуже необхідні! Ми разом переможемо! Слава Україні!

Головне управління ДПС у Полтавській області