Підтвердження статусу внутрішньо переміщеної особи

Дата: 17.03.2022 09:58

Фото без описуВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України №269 «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб» від 13 березня 2022 року розширено коло осіб, які можуть отримати довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

На отримання довідки мають право особи, які після введення Указом Президента України від 24.02.2022 №64 «Про введення воєнного стану в Україні» воєнного стану перемістились з території адміністративно-територіальних одиниці, на якій проводяться бойові дії та яка визначена в переліку розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 №204-р, а саме:

Волинська область

Донецька область

Житомирська область

Луганська область

Миколаївська область

Одеська область

Сумська область

Харківська область

Херсонська область

Чернігівська область

У період дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24.02.2022, для підтвердження статусу внутрішньо переміщеної особи необхідно звернутися до:

- Управліня соціального захисту населення та праці Семенівської селищної ради

- Уповноваженої особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або центру надання адміністративних послуг

Після звернення особи, уповноважений орган реєструє заяву з формуванням електронної справи з використанням інформаційних систем Мінсоцполітики для включення інформації про внутрішньо переміщену особу до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб та видає довідку, що підтверджує статус внутрішньо переміщеної особи.

Також передбачено, що електронна форма довідки може формуватися засобами Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб та Порталу Дія і передається в мобільний додаток Порталу Дія внутрішньо переміщеної особи за її запитом шляхом використання інформації, наявної в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб та переданої до Порталу Дія з дотриманням вимог законодавства про інформацію та законодавства про захист персональних даних.

Графік роботи Управління соціального захисту населення та праці Семенівської селищної ради:

Понеділок-п’ятниця 8:00-17:00.

Інформує: Управління соціального захисту нселення Семенівської селищної ради