Підприємство запрошує на роботу агронома

Дата: 22.03.2022 08:41

Немає опису світлини.   Підприємство запрошує на роботу АГРОНОМА, з/п 13000 грн + премія.

Завдання та обов"язки:

Керування та контроль за польовими роботами. Здійснює організаційно-технологічне керівництво в галузі рослинництва. Організовує виконання заходів з підвищення врожайності сільськогосподарських угідь, родючості ґрунтів; раціонального використання робочої сили, сільськогосподарської техніки, правильного застосування органічних та мінеральних добрив, пестицидів, регуляторів росту рослин.Визначає терміни та порядок проведення всіх сільськогосподарських робіт у рослинництві.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ за адресою: смт Семенівка, вул. Шевченка, 26/67, тел. (05341) 91-0-74, 0951298343