Чиста громада – це спільна праця  кожного з нас!

Дата: 11.04.2022 12:17

Фото без описуЧиста громада – це спільна праця  кожного з нас!

З метою покращення стану довкілля, упорядкування, озеленення та благоустрою населених пунктів  громади  закликаємо, власників та орендарів магазинів, керівників установ, організацій та підприємств забезпечити прибирання прилеглих та закріплених за ними територій.

Особливу увагу звертаємо на прибирання кладовищ, братських могил, інших місць поховань.

Просимо всіх максимально долучитись до щорічного двомісячника з благоустрою! Адже, щоб принести користь суспільству, природі, рідному селищу необхідно витратити зовсім не багато часу. Для цього потрібно організувати прибирання на власному подвір’ї, біля під’їзду, вулиці, тощо.

Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинен дбати  кожен із нас!