До уваги жителів громади та підприємців!

Дата: 10.05.2022 08:45

Фото без описуДо уваги жителів громади та підприємців!

З настанням тепла різні види трав та бур’яну стрімко почали рости. З метою наведення у селищі належного санітарного стану КП "Комунальник" звертається до всіх мешканців приватних будинків, багатоповерхівок, підприємців, керівників підприємств та установ усіх форм власності дотримуватися правил благоустрою селища та скошувати траву на прилеглій території.

Не дотримання правил благоустрою передбачає притягнення до адміністративної відповідальності згідно  з  вимогами статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема, цією статтею передбачені штрафи: для фізичних осіб від 340 до 1 тисячі 360 гривень, для субєктів підприємницької діяльності та посадових осіб — від 850 до 1 тисячі 700 гривень.

Адміністрація КП "Комунальник"