Щодо протидії торгівлі людьми під час війни

Дата: 24.05.2022 14:58

Фото без описуМіністерство соціальної політики, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми, відповідно до Указу Президента України від 05.08.2020 № 306 та з метою інформування населення, як не стати жертвами торгівлі людьми під час війни, інформує.

В умовах активної фази російської агресії на більшій частині України розгортаються динамічні процеси внутрішньої міграції, що призводить українців до втратити роботи.

З метою інформування населення, як не потрапити у трудове або сексуальне рабство, проєктом „Українцям про Європейський Союз”, який фінансується Європейським Союзом (далі – Проєкт), спільно з Міжнародною організацією з міграції розроблено ряд інформаційних матеріалів, направлених на попередження та уникнення потрапляння у злочини пов’язані з торгівлею людьми.Фото без опису