Колл-центр волонтерської допомоги інформує

Дата: 26.05.2022 11:39

Фото без опису Звіт про роботу волонтерського колл-центру за 19-25 травня 2022 року. За кошти, що надійшли на рахунок організації, закуплено наступні речі:

• берці 13 пар
  • кросівки тактичні 10 пар
  •  наколінники 10 пар
  •  футболка 20 шт
  •  рюкзак 4 шт
  •  ременево-плечова система 5 шт
  •  форма військова 5 шт
  •  турнікет кровоспинний 2 шт
  •  ніж розкладний 4 шт
  • компас 1 шт
  •  рація 3 шт
  • окуляри балістичні 4 шт
  •  панама 1 шт
  •  бензопила 2 шт
  •  ланцюг для бензопили 2 шт
  •  масло для бензопили 2 л
  •  сокира 5 шт
  • подовжувач 1 шт

Також замовлено та чекаємо доставку набедрена кобура – 10 шт; турнікет кровоспинний – 50 шт; берці – 30 пар; тканина для відшиття форми - 50м; полегшені плити для бронежилета – 8 шт; розпочато збір коштів для придбання автомобіля для військовослужбовців з нашої громади, як зараз перебувають у зоні бойових дій.

Протягом тижня виготовлено 3 бронежилети, 14 розвантажувальних жилетів, кишені та підсумки для для РМС – 5 комплектів, плитоноска- 1 шт, рюкзак – 1 шт, підсумки під аптечки – 9 шт. До фонду було передано випічку, виготовлену невтомними жителями Степанівки та Кривої Руди (під авторитетним керівництвом Тетяни Тарапунець). М’ясні консерви та паштети, виготовлені нашими помічницями із Вереміївки, Кривої Руди, Степанівки та сировину для яких (порося вагою 150 кг) надано родиною Баганів із Вереміївки, було доставлено за призначенням. Також магазин «Дім+» (Віталій Притула) надав для потреб наших військовослужбовців газові балони.

Отже, за цей час передано нашим бійцям:

2 бронежилети, 6 рюкзаків, 13 берців, 3 комплекти військової форми, 8 футболок, 4 штуки окулярів та 4 штуки окулярів балістичних, 11 штук аптечок, 9 наколінників, 5 налокітників, 2 бандан, 8 балаклав, 1 кепка, 5 ременево-плечових систем з кишенями та підсумками, 3 рації, 12 газових балонів, 2 бензопили та 2 ланцюги до них, 2 літри масла до бензопил, 5 сокир та 1 подовжувач, а також 3 пари тактичних рукавиць.

Ми щиро дякуємо усім, хто долучився до збору коштів чи надає посильну допомогу нашим землякам-військовослужбовцям! А ми продовжуємо роботу та закликаємо не зупинятися у справі наближення Перемоги!

Картковий рахунок організації 4246  0010  0259  3816