До Семенівської громади прибули  з робочим візитом  представники Благодійної організації «Світло надії» та Мобільна бригада медичного центру «Мій лікар»

Дата: 30.05.2022 11:59

27 травня до Семенівської громади прибули  з робочим візитом  представники Благодійної організації «Світло надії» з міста Полтава та Мобільна бригада медичного центру «Мій лікар». Фахівцями було  проведено  безкоштовний огляд  та надані консультації  внутрішньо переміщеним дітям та жінкам, що нині проживають  на території громади.

Благодійний фонд  «Крила надії» цього дня  надав солодощі  внутрішньо переміщеним родинам з дітьми.

Незалежна міжнародна медична гуманітарна організація «Лікарі без кордонів» Medecins Sans Frontieres надали теплі ковдри.

Щиро дякуємо благодійним організаціям та фондам   за надану допомогу та підтримку.