Міжнародний конкурс дитячої листівки «Дітям світу – сонце й мир!» до Всесвітнього дня дитини

Дата: 07.06.2022 10:39

Цей мистецький  захід - широка  платформа для розвитку творчих здібностей юних художників, їх інтеграції до світових цінностей та прагнення жити в затишному і  безпечному середовищі, що особливо важливо сьогодні для дітей України!

Тут можна ознайомитись з листом Полтавської обласної бібліотеки імені Панаса Мирного та відповідно з умовами проведення цього Конкурсу в Положенні про Міжнародний конкурс дитячої листівки «Дітям  світу – сонце й мир!» до Всесвітнього дня дитини.

Побажаємо зацікавленості, натхнення, креативних ідей нашим юним талантам!

Хай в барвистому світі дитячих доробків серед небесної блакиті яскраво сяє сонце,  а в реальному житті здійснюються мрії про перемогу та  мир!