Семенівщина попрощалась із загиблим захисником Віталієм Коваленком

Дата: 09.06.2022 14:16

Фото без описуФото без опису

Вже вкотре з початку війни Семенівщина у скорботі проводжає в останній путь своїх героїв. До гіркого мартирологу додалось ім’я уродженця села Вербки Віталія Коваленка.

Мужньо і самовіддано захищаючи Україну з першого дня російської агресії, наш земляк 27 травня загинув під селом Покровське на Донеччині.

9 червня в жалобі, на колінах, люди схилили голови  перед  відважним воїном, який ціною власного життя виборював  наше майбутнє.

До болю втрат звикнути неможливо, бо сама війна в європейській державі двадцять першого століття не піддається здоровому глузду. Вічна пам’ять полеглим за свободу та суверенітет України!

Скорботні двохсоті

страшне задзеркалля війни…

здригаються тисячі душ

у глибокім  надриві,

як наші герої

до зоряних далей пливуть

на стиснених  болем

плечах побратимів

У небо ідуть,

залишаючи світу свої позивні,

тужливо між хмар

журавлі закурличуть,

застигнуть на грудях землі

бойові ордени,

ромашки розквітнуть

на їхніх погонах довічних

Завжди пам'ятатимемо наших героїв! Слава Україні!