Чергове засідання виконкому: місцевий продовольчий резерв, бюджетні питання

Дата: 10.06.2022 13:43

10 червня селищний голова Людмила Милашевич  провела чергове засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради, на порядок денний якого виносились питання різних напрямів життєдіяльності, серед них переважно співзвучні викликам воєнного часу.

Перед початком засідання присутні в рамках Загальнонаціональної хвилини мовчання вшанували світлу пам'ять всіх українців, які загинули від російської агресії.

Після детального обговорення поданих проєктів члени виконкому   прийняли рішення:

• Про затвердження Програми щодо створення запасів продовольчого резерву, необхідного для забезпечення населення Семенівської громади в умовах воєнного стану;
  • Про внесення змін до мережі розпорядників та одержувачів бюджетних коштів місцевого бюджету на 2022 рік;
  • Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2022 рік;
  • Про затвердження переліку осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву про отримання компенсації витрат;
  • Про передачу паливно-мастильних матеріалів із матеріального резерву для спорудження фортифікаційних споруд.

Також проголосували за рішення щодо коригування тарифів на житлово-комунальні послуги та про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Водночас проєкт "Про демонтаж пам'ятника" не був прийнятий як рішення, бо не набрав  потрібної кількості голосів.

В ході засідання селищний голова Людмила Милашевич додатково звернула увагу на конкретні проблеми та відповідні завдання, подякувала за розуміння ситуації і висловила побажання якнайшвидше дочекатися перемоги.