Засідання виконкому: бюджет, соціальний захист, охорона здоров’я

Дата: 17.06.2022 13:27

17 червня члени виконавчого комітету Семенівської селищної ради зібрались на чергове засідання, щоб розглянути важливі  для  організації життєдіяльності громади питання.

Перед початком засідання присутні в рамках Загальнонаціональної хвилини мовчання вже традиційно вшанували світлу пам'ять всіх українців, які загинули від російської агресії.

Після обговорення поданих проєктів членами  виконкому було прийнято рішення:

Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про погодження режиму роботи магазину «Оптовичок» ФОП Пустовіт О.М.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Семенівської селищної ради на 2021 - 2025 роки.

Про безоплатне  поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівсьої селищної ради.

Про внесення змін до Програми розвитку та фінансування охорони здоров’я на території Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки (із змінами)

Селищний голова Людмила Милашевич підкреслила, що в цей час  виконком працює в інтенсивнішому режимі та подякувала за розуміння ситуації.