До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 29.06.2022 12:57

До уваги внутрішньо переміщених осіб,  які зареєстровані в смт Семенівка,  селах  Тарасівка та Карпиха, у  п’ятницю, 01 липня,  з 9:00-12:00 год   буде видача гуманітарної допомоги  за адресою: селище Семенівка, вул. Шевченка, 15 (Заклад загальної середньої освіти №1). Вхід із спортивного залу. Для цього потрібно прийти до закладу із сумкою чи пакетом.

При собі необхідно мати: паспорт громадянина України; ідентифікаційний код дорослого; свідоцтво про народження дитини; довідка про місце реєстрації тимчасового проживання,  обов’язково видана Семенівським ЦНАП та довідка ВПО.

Розмір гуманітарної допомоги видається в залежності від кількості членів сім’ї.

В інших населених пунктах громади   отримати допомогу можна буде в   уповноважених осіб з координації роботи  та організації громадської оборони.