Триває видача продуктових наборів для переселенців

Дата: 20.07.2022 17:05

Сьогодні, 20 липня, в гуманітарному штабі внутрішньо переміщені особи, які  офіційно зареєстровані в смт Семенівка, селах Карпиха  та Тарасівка отримали  продуктові набори. Всього роздано    близько 400   наборів. Всі хто не отримав  проднабір,  можуть звертатися щодня, окрім вихідних з 9.00 до 14.00 год за адресою: смт  Семенівка, вул. Незалежності, 44 каб. 306.

При собі необхідно мати: паспорт громадянина України; ідентифікаційний код дорослого; свідоцтво про народження дитини; довідка про місце реєстрації тимчасового проживання,  обов’язково видана Семенівським ЦНАП та довідка ВПО.

Чекаємо на Вас!

Висловлюємо подяку голові Полтавської обласної військової адміністрації  Дмитру Луніну, заступнику Катерині Рижиченко за сприяння у гуманітарній підтримці внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади .