Нагадуємо: на території Семенівської громади Кременчуцького району комендантська година діє з 22.00 до 5.00 год наступного дня

Дата: 21.07.2022 11:31

Фото без опису  На території Семенівської громади Кременчуцького району комендантська година діє з 22.00 до 5.00 год наступного дня. У цей час забороняється перебування на вулицях. Виняток – для працівників підприємств критичної інфраструктури, ЗМІ, оперативних служб, яким обов’язково потрібно мати при собі документи, що посвідчують особу.

В інший час, як і раніше, жителям  сіл та селища  необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу. Не рекомендовано далеко відходити від власних помешкань та залишати межі населеного пункту – це небезпечно! Поводьтеся спокійно, якщо вас зупинили правоохоронці, військові чи вуличні патрулі.