Лілія – це квітка миру, квітка перемоги

Дата: 03.08.2022 11:34

Цієї весни Семенівська  громада, одна із семи громад Полтавської області, яка  долучилася до Всеукраїнської акції «100 лілій – у 100 громад задля Перемоги!»

Лілії були висаджені  внутрішньо переміщеними особами, які нині проживають в громаді.

Сьогодні  центр селища квітує, поринає в різноманітті кольорів та ароматі. Зокрема, милують  око лілії.

Квіти висадили на честь незламності українського народу, який відважно бореться з мороком, що прийшов з рф. Адже лілія – це квітка миру, квітка перемоги, яка вже кілька тисячоліть слугує символом незламності, свободи та надії, – зазначають організатори акції.

Висловлюємо слова вдячності виконавчому директору «Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України» Наталії Ключник, газеті «Сільський вісник» та міжнародній торговій компанії СІВ Holland B. V.

Ми відбудуємо Україну, підтримаємо одне одного і лілія, як символ миру та перемоги, об’єднає нас і укріпить у спільній боротьбі.