Максим   Бурлаков та  Дмитро  Трихно

Дата: 27.03.2022 16:55

Сьогодні, 27 березня,  в Семенівці  попрощалися  з молодшими сержантами Максимом   Бурлаковим та  Дмитром  Трихном, які загинули 22 березня,  під час виконання бойового завдання на території м. Костянтинівка Донецької області.

Віддати шану Героям прийшла вся Семенівська громада. У центрі селища відбулася прощальна церемонія  за полеглими захисниками.

У ці гіркі хвилини  вся громада схиляє голови у глибокій скорботі. Ми завжди будемо пам’ятати імена Героїв, які не шкодуючи життя, прикрили  собою мирних українців!

У цей скорботний час хай Господь дає родинам сили перенести біль непоправної втрати. Нехай дорогий та світлий спомин про наших земляків назавжди залишається  у серцях усіх, хто їх знав, любив та шанував.

Вічна їм пам'ять!