Пам'яті Даценка Миколи Івановича

Дата: 12.09.2022 10:08

Кінець минулого тижня приніс приголомшливу трагічну звістку про  раптову смерть колеги – Миколи Даценка, який останні роки працював на посаді інспектора відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної  роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

Микола Іванович Даценко народився 11 січня 1954 року в селі Білогорілка Лохвицького району Полтавської області.

В 1969 році закінчив Білогорільську восьмирічну школу. З 1969 року по 1973 рік навчався в Лохвицькому технікумі харчової промисловості.

З 1973 року по 1975 рік -  служба в армії.

З 1975 року  по 1982 рік працював  в Яреськівському цукровому заводі майстром цеху, інженером ТЕЦ. З 1982 по 1988 роки працював на Оржицькому цукровому заводі на посаді заступника головного інженера.

З травня 1988 року та по квітень 2002 року Даценко Микола Іванович працював на посаді головного інженера Веселоподільського цукрового заводу .

З 2002 року по 2004 рік працював головним інженером ТОВ «Старинський сільгоспкомбінат». З 2004 по 2005 роки – головний інженер Линовецького цукрокомбінату Чернігівської області. З 2005 року по 2007 роки – головний інженер ВАТ «2-й ім. Петровського цукровий завод».

З 2007 року призначений на посаду заступника голови Семенівської районної державної адміністрації.

З лютого 2011 року призначено на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

З 2015 року працював на різних посадах в Виконавчому комітеті Семенівської селищної ради.

Був дисциплінованим, відповідальним працівником, що забезпечував важливу ділянку роботи, яка під час воєнного стану вимагала підвищеної оперативності та зібраності.

Ефективній діяльності сприяв також багатий  професійний та керівний досвід.

Завжди пам’ятатимемо його надійність, професійність, що служили інтересам громади. Микола Іванович залишив по собі добрий слід на землі. Глибоко сумуємо…

Найщиріші співчуття родині  покійного!

Світла пам’ять! Царство небесне!

Селищний голова Людмила Милашевич,

виконавчий комітет  та структурні підрозділи селищної ради