Полтавська ОВА: як бути на зв'язку, якщо зник сигнал свого мобільного оператора

Дата: 12.09.2022 14:31

Полтавська обласна військова адміністрація розповіла, як бути на зв'язку, якщо зник сигнал свого мобільного оператора.

Для цього потрібно:

- відключити в телефоні автовибір мережі:

Для Android: налаштування – мобільна мережа (підключення) – оператор.

Для iOS: параметри – стільникові дані – вибір мережі.

- знайти й вибрати доступну мережу вручну: Vodafone UA, UA-KYIVSTAR чи LIFECELL.

Якщо зареєструватися не вдалося, треба спробувати ще раз або вибрати іншу мережу.

- перевірити можливість проходження дзвінка, смс.

«Назва мережі може змінитися на ту, покриття якої використовується. Національний роумінг не потребує додаткової плати від абонентів. Тарифікація дзвінків та смс відбувається згідно з умовами тарифного плану вашого оператора», - зауважують у військовій адміністрації.

Якщо не вдалося підключитися до мережі іншого оператора – спробуйте перезавантажити телефон.

Громадянам радять раз на день намагатися повернутися до мережі свого оператора – вручну або увімкнувши автовибір мережі.