З днем фармацевта!

Дата: 16.09.2022 10:04

Шановні фармацевти!

1вересня в Україні відзначається День фармацевтичного працівника. заснований у вересні 1999 року Указом Президента за значний внесок працівників галузі в охорону здоров'я населення.

Фармація – складна індустрія, яка займається створенням, зберіганням та реалізацією лікарських засобів. За таким ланцюгом стоїть величезна відповідальність і практично  ювелірна точність, адже  на терезах – здоров’я і життя.

Аптечні заклади є місцями підвищеного соціального навантаження, особливо під час епідемій, спалахів сезонних захворювань.

Та цьогоріч основним випробуванням стала війна, яка внесла свої жорсткі корективи, змістила звичні рамки в бік запитів та вимог воєнного часу, різко збільшила емоційне навантаження, на що відповідно доводиться реагувати і працівникам галузі.

Тож щира вдячність вам, шановні фармацевти, за професійний підхід, терпіння, добрі побажання, психологічну підтримку.

Хай ваша робота на варті охорони здоров’я  приносить моральне задоволення,  допомагає людям  як в щоденних, так і кризових ситуаціях.

Нехай  доля завжди буде прихильною, щоб кожен день лишав у душі світлий слід та дарував надію!

Мирного неба, безпечного життя! Разом до Перемоги!

Все буде Україна!

З повагою селищний голова Людмила Милашевич