COVID-19 набирає обертів!

Дата: 28.09.2022 09:25

Фото без описуCOVID-19 набирає обертів!

КП «Семенівський ЦПМСД» Семенівської селищної та Оболонської сільської ради інформує, що  станом 28 вересня 2022 року  зареєстровано 11 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.  Всього перебуває на лікуванні 44 особи, серед інфікованих – 6 дітей, з них – 3 школярі.

На сьогодні  у громаді всього проведено щеплень 13969, провакциновано  6379 осіб.

Тож медики  закликають всіх вакцинуватися!   Адже – це єдиний спосіб, який дасть змогу швидко побороти коронавірус, захистити себе та свої родини й повернутися до звичного життя.

Нагадуємо пункти щеплень від COVID-19 працюють на базі Семенівської АЗПСМ, Біляківської, Веселоподільської та Степанівської АЗПСМ.

Графік роботи пунктів щеплень:

понеділок – субота з 8.00 до 14.00 год. У наявності вакцина: CoronaVac.

Записатися на щеплення та отримати відповіді на запитання можна за телефонами: 0999654925, 0951284767.

Для того, щоб не допустити  поширення цієї інфекції, звертаємося з проханням  до всіх жителів громади бути відповідальними та обережними!!!

Якщо ви помітили такі симптоми, як кашель, нежить, біль у горлі, чхання чи підвищення температури тіла – залишіться вдома.