Дата: 28.09.2022 10:53

Фото без опису У Семенівській селищній раді триває підготовка  до чергового сесійного засідання

Питання, винесені  на  порядок денний опрацьовуються у постійних депутатських комісіях. Вчора, 27 вересня,  розпочала свою роботу  комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, природокористування, охорони навколишнього середовища, житлово-комунального господарства, містобудування та будівництва (голова Роман Мидловець).

Депутати розглянули  37 питань порядку денного, зокрема щодо  утворення добровільного формування цивільного захисту Семенівської селищної територіальної громади, про укладення на новий строк договору оренди земельної ділянки комунальної власності із земель промисловості, про затвердження проєктів землеустрою та про розгляд клопотань.

Фото без описуУ ході засідання,  деякі питання доповнено, проєкти рішень направлені на доопрацювання.

Проєкти рішень оприлюднені на сайті селищної ради  в розділі "Система ГОЛОС" бічного меню (перехід за посиланням, розділ "Запланована сесія").